Gun jezelf wat meer Vrijheid! Vergeet niet geweldige extra’s bij te boeken! Meer info vind je hier
Wij heten u van harte welkom in familiehuis Lazy Daisy! Een nieuwe aanwinst in ons assortiment en wat is het een bijzonder en prachtig vakantiehuis geworden geschikt voor acht personen met jacuzzi!
Lazy Daisy bevindt zich op het rustige en ruim opgezette “Sandepark” in Groote Keeten/Callantsoog. U waant zich direct in de vakantiesferen, op loopafstand van de uitgestrekte zandstranden en een prachtig duinlandschap om te wandelen of een mooie fietstocht te maken. Om de hoek van uw vakantiehuis,op het park zelf, zijn er diverse speel en wandel mogelijkheden, een leuke speeltuin, groot voetbalveld en visvijver. Ook binnen zal Lazy Daisy u verrassen!
Vakantiehuis Lazy Daisy is geschikt voor acht personen en heeft onder meer een sfeervolle woonkamer, een nette comfortabele keuken, twee badkamers, drie toiletten en vier ruime slaapkamers. Alles is recentelijk vernieuwd. Verder beschikt u over een mooie omheinde tuin rondom het huis en niet te vergeten een heerlijk jacuzzi staat voor u klaar.
Laat u vakantie de sterren van de hemel schitteren en boek vakantiehuis Lazy Daisy.
Keuken:
Vaatwasser
Senseo en Filterkoffiemachine
Oven/magnetron combi
Koelkast en apart vriesgedeelte
Waterkoker
Broodrooster
Slaapkamer 1:
Tweepersoons boxspring bed (2x 90/200)
Slaapkamer 2:
Tweepersoons boxspring bed (2x 90/200)
Slaapkamer 3:
Twee eenpersoons boxspring bedden (2x 90/200)
Badkamer 1:
Douche
Toilet
Wastafel
Badkamer 2:
Douche
Toilet
Wastafel
Outdoor
Omheinde tuin
Jacuzzi
Groot terras
Tuinhuis
Ligbedden
Parkeerplaats bij het huis
De jacuzzi bevindt zich aan de achterkant van het huis waardoor u veel privacy heeft en direct toegang tot de badkamer.
Aan groepen onder de 25 jaar verhuren wij geen groepsaccomodaties.
VRIJHEID AAN DE KUST
Over ons
Alle bestemmingen
Boek een vakantie
Vrijheid aan de kust
Ruik de zilte lucht, je haren in de wind en voeten in het zand. Geniet van de vrijheid aan de kust.